Lowara Італія

Заснована компанія Lowara двома братами в Італії, 1968 року, які на той час ще не розуміли, що створять світовий бренд, який буде мати попит у 155 країнах. Компанія за весь час існування залишає за собою лише гарні відгуки у великому колі споживачів, які розуміють, що таке якість. У 1978 році з виходом лазерних технологій паяння компанія швидко освоїла цю майстерність і почала використовувати для виготовлення високоякісних нержавіючих деталей із сталі для насосів та їх комплектуючих тим самим одною з перших визвавши велику повагу у масах споживачів Європи, а також за її межами. Але в такий спосіб компанія Lowara не перенаправила всі свої потужності на певну лінійку, а навпаки почала розвиватися в різних галузях насосного обладнання і в 1980 вони випускають перший у світі повністю з пластмаси насос. Усього через 5 років компанію двох братів поглинає компанія "Goulds Pumps, Inc".
Новий етап компанії Lowara дав великі можливості як для самої компанії так і для всієї індустрії насосного обладнання, аналізуючи ринок споживання Lowara створила різноманітну лінійку насосного обладнання з інноваційними технологіями для великого спектру споживачів та потреб як у промисловому, так і побутовому використанні.
У 1997 році компанія входить до складу Відділу водних технологій води, але не стоїть на місці, а разом розвивається та покращується з роками.

VM серія вертикальних багатоступінчастих насосів Lowara
Докладніше
TDB-TDV вертикальні багатоступінчасті насоси великої продуктивності Lowara
Докладніше
SVI напівзанурювальні багатоступінчасті насоси Lowara
Докладніше
Лінійка занурювальних насосів Lowara серії GLS, GLV, DLG
Докладніше
Series 1300 занурювальні насоси для перекачування стоків від компанії Lowara
Докладніше
FC-FCT серія "Інлайн" із сухим ротором насосів від компанії Lowara
Докладніше
e-NSC Консольні насоси із чавуну серії Lowara
Докладніше
FH Консольні насоси із чавуну
Докладніше
e-SH Відцентрові електронасоси з нержавіючої сталі AISI-316
Докладніше
SHE-SHS-SHF Консольні насоси з нержавіючої сталі Lowara
Докладніше
e-HM, Лінійка відцентрових багатоступеневих насосів Lowara
Докладніше
CO Насоси з відкритим робочим колесом
Докладніше
CEA,CA насоси з нержавіючої сталі LOWARA
Докладніше
BG Самовсмоктувальні моноблочні насоси LOWARA
Докладніше
P, PAB, PSA Насоси з периферійним робочим колесом
Докладніше
SP Самовсмоктувальні насоси Lowara
Докладніше
e-SV Вертикальний багатоступінчастий відцентровий насос Lowara
Докладніше
Насосні станції різних модифікацій компанії Lowara
Докладніше
Циркуляційні насоси Lowara
Докладніше
Занурювальні насоси Lowara серії DIWA, DOC, DIWA, DOMO GRI
Докладніше
e-LNE відцентровий насос Lowara
Докладніше

Компанія Lowara: турбота про водний ресурс – інвестиція в майбутнє

Збереження водного ресурсу, доступ до чистої води та незмінна якість обладнання – ключові ідеї, які є основою концепції бренду Lowara. Цей виробник є частиною відомого конгломерату Xylem – флагмана у галузі водних технологій. У постійно зростаючому суспільстві споживання, системи водопостачання Lowara є інноваційним рішенням у галузі водних технологій. Технології компанії враховують усі необхідні процеси протягом усього циклу переробки води.

Технологічна міць відцентрових насосів Lowara не має собі рівних! Компанія надає готове рішення як для видобутку, очищення, перекачування води, так і для осушення - відкачування води. Унікальні технології не тільки споживають менше енергії та скорочують витрати на життєвий цикл, але й сприяють стійкому почуттю впевненості у прийдешньому дні.

Waterpumps – надійний партнер у виборі очисної системи

Перед тим як придбати насосну станцію, слід виділити цілі, для яких вона вам необхідна. Для видобутку води з колодязів, басейнів, просушування приміщень – підійдуть товари Lowara – занурювальні насоси. Наша компанія допоможе з консультацією, підберемо найкращий варіант, щоб ви були задоволені придбанням вертикальних занурювальних насосів. Індивідуальний підхід до клієнта – кредо бренду Lowara. Наша компанія доставить необхідний насос на замовлення. Виробник гарантує якість, а Waterpumps надійне виконання замовлення. Звертайтесь, будемо раді бачити вас серед клієнтів!

Доброго дня! Для миттєвого зв'язку напишіть нам у зручний для Вас месенджер