Циркуляційні насоси Lowara

Компанія Lowara має також циркуляційну лінійку насосів з мокрим ротором. Переваги даного виду в тому, що рідина, яка проходить через насос, надає додаткове охолодження. Це робить цю модель незамінною у сфері ЖКГ для водопостачання, опалення та систем фонтанів. Підходить для неагресивних рідин без твердих домішок.

Lowara ecocirc BASIC

У першу чергу варто зауважити, що Lowara Ecocirc Basic створений на тлі конкурентного ринку, де співвідношення потужності 3.2м3/год (робочого тиску до 10 бар) та електроенергії виводить цю модель на перші місця серед своїх опонентів. Ця серія з двома режимами роботи: фіксована швидкість ручного налагодження та в автоматичному режимі для підтримання тиску в системах опалення. Насос відповідає стандартам ErP 2015. Ротор з магнітом є єдиною частиною, що рухається, що робить його абсолютно безшумним. У разі блокування ротора програмне забезпечення викликає коливання ротора, що дозволяє уникнути блокування в майбутньому. І що найголовніше – не вимагає техобслуговування. Робоча температура від -10 до 110 °C.

Технічна документація по насосу

 

Lowara серія циркуляційних насосів з мокрим ротором TLC, FLC, EFLC, ECOCIRC

Дана серія насосів включає широкий спектр вибору для абсолютно різного споживача: циркуляційні системи кондиціювання та опалення, системи опалення на сонячних батареях, закриті системи охолодження малоквартирних будинків або котеджів. Також є можливість спареної системи насосів, щоб збільшити висоту тиску до 15 м, не втративши в енергоефективності при потужності 150м3/год. Серія представлених насосів оснащена керамічним кільцем для захисту від зношування, що дозволяє збільшити час працездатності у рази.

Технічна документація по даній серії насосів

 

Lowara досконала серія циркуляційних насосів ecocirc XL та XLplus

Сучасна модель циркуляційного насоса з мокрим ротором від компанії Lowara серії XL і XLplus.
Сучасний світ потребує сучасних рішень. Модельний ряд XL, XLplus розроблений спеціально для зручності встановлення, обслуговування та регулювання швидкості подачі рідини, з високою ефективністю та згідно з євростандартами технології ErP 2015.

За допомогою інтегрованих систем Modbus RTU та BACnet Ви зможете легко керувати насосом за допомогою планшета, комп'ютера або навіть смартфона. За допомогою WiFi налаштувати: автоматичну чи ручну систему роботи насоса, тиск, швидкість чи навіть температуру. Є функція нічного режиму роботи, що робить його дуже практичним та сучасним.

Технічна документація по даній серії насосів

 

Доброго дня! Для миттєвого зв'язку напишіть нам у зручний для Вас месенджер