Sempa Туреччина

Sempa зібрали разом енергію, яка за допомогою відновлюваних технологічних вертикалей повністю спрямована на можливість пересування об'єктів. Безумовно, це найулюбленіша пригода, яку люблять навіть більше, ніж свою роботу. Гарні люди, добрі ідеї.

Виробник та інвестор насосних технологій. Розробник технологій систематики насосів та наділення можливістю пересування об'єктів.

Sempa є виробником, який у процесі виробництва насосів створює "+plus" технології. Діяльність є важливим значенням для людського життя.

Життя є визначальним чинником сутності та принципу компанії. Основною діючою силою компанії є три привабливі дії - Тиск, Імпульс, Тяга.

серії FP Пожежні насоси (NFPA 20)
Тип Насосу: Для пожежогасіння
Докладніше
серії FP Пожежні насоси (NFPA 20)
Тип Насосу: Для пожежогасіння
Докладніше
серії SP Бустерні насоси
Докладніше
серії DPT Занурювальні насоси для стічних вод
Докладніше
серії TKF-M Моноблочні насоси
Докладніше
серії TKF-AH стандарту ISO 2858 Насоси
Докладніше
серії TKF-K Насоси для термомастила (гарячого мастила)
Докладніше
серії TKF-I Проточні насоси
Докладніше
серії TKF Одноступінчасті торцеві всмоктувальні насоси
Докладніше
серії TKF-KE Самовсмоктувальні насоси
Докладніше
серії ARS-U Багатоступінчасті торцеві всмоктувальні насоси
Докладніше
серії ARS-DY Вертикальні багатоступеневі насоси
Докладніше
серії ARS-D Вертикальні багатоступеневі насоси
Докладніше
Серія насосів із протилежним робочим колесом ARS-KC Sempa
Докладніше
серії ARS Багатоступінчасті насоси
Докладніше
серії SCE Насоси із роздільним корпусом
Докладніше
серії SVDP Вертикальні турбінні насоси
Докладніше

Історія бренду Sempa – історія енергії

1972 року, в турецькому регіоні Конья, з'явилася компанія під назвою Sempa Limited (початкова назва – MSM). Виробництво спеціалізувалося на створенні якісних насосів для відкачування/перекачування води. Компанія Sempa повністю задовольняла потреби регіону у виробництві занурювальних насосів для побутового сектора. У 1989 році запускається виробництво серії насосів для промислових потреб. 2000 став переломним для виробництва. З розвитком будівельного сектора системи водопостачання Sempa блискавично відреагували на потребу ринку. Новий асортимент продукції зайняв лідируючу нішу у себе в країні. Ключовими категоріями виробництва стали промислові насоси бренду Sempa та професійне обладнання для пожежогасіння. Історія компанії – це енергетичний вибух, який можна передати однією фразою: «Бути у потрібному місці, у потрібний час».
«Спираючись на професійну роботу в насосній галузі, наша компанія модернізувала машинний парк для виробництва високоякісної продукції. Ми постійно розвиваємо свою продукцію та навчаємо співробітників новим технологіям», - каже представник бренду Sempa. У той же час компанія пропонує клієнтам збалансовані ринкові ціни без шкоди для якості.

Купити насосне обладнання Sempa у Києві

Компанія Waterpumps є офіційним дилером, що постачає насосне обладнання Sempa в Україну. Ми з радістю допоможемо Вам підібрати найкраще технічне рішення для задоволення побутових чи промислових потреб. Все обладнання постачальника виконане на сучасному обладнанні, із застосуванням високоякісних матеріалів і повністю відповідає європейській системі стандартизації якості. У нас ви можете купити турбінні насоси, отримати консультацію та купити бустерні насоси. Навіть пожежне обладнання – насоси та насосні станції можна замовити на сайті waterpumps.kiev.ua. Є питання? Потрібна консультація щодо підбору обладнання Sempa? Ми чекаємо на ваші дзвінки і замовлення прямо зараз.

Доброго дня! Для миттєвого зв'язку напишіть нам у зручний для Вас месенджер