Насосна станція водопостачання та пожежогасіння

Як правило, безліч людей сильно помиляються у розумінні насосної станції. Тому почнемо з визначення. Насосна станція є комплексом певного обладнання, яка є автоматизованою. Також цей комплекс має властивість підтримувати необхідний тиск води, її безпосередню температуру.

Що являють собою насосні станції

Найчастіше, насосні станції водопостачання використовують для спрямування напору води в досить високі і не дуже високі житлові будинки, у промислових будівлях, або ж у лікарнях. Останнім часом техніка дійшла такого розвитку, що існує навіть насосна станції пожежогасіння. Також на даний момент такі станції використовують люди, які працюють у різних галузях тієї чи іншої промисловості. Безумовно, люди, які займаються масштабним вирощуванням урожаю, використовують насосні станції для поливу безлічі садових культур. Існують автоматичні насосні станції, вони не вимагають постійного нагляду та певного догляду. Вони, зазвичай, працюють за допомогою передчасного налаштування людиною.

Переваги насосних станцій

Багатьом цікаво знати, які є переваги у безпосередніх насосних станцій. Головною позитивною якістю всіх насосних станцій, без винятку, є той факт, що вони можуть виготовлятися на базі насоса будь-якого виду та від будь-якої фірми-виробника. Також усі насосні станції виготовляються виключно з дуже міцного матеріалу. Наприклад, труби виготовляються зі сталі, яка має властивість не іржавіти, а рами та всі стійки станції зроблені зі сталі, яка є оцинкованою. Також рами всіх насосних станцій мають укомплектований гасник досить сильної вібрації. Тому насосні станції використовують у багатьох галузях та у зовсім різних промисловостях.

Із чого складається насосна станція?

До складу типової насосної станції входять такі матеріали, як:

  1. Датчик тиску. За допомогою нього у всій цій структурі відбувається безпосереднє підтримання певного тиску;
  2. Двигун, який має потужність 7,5 кіловат;
  3. Є труби, рама і, звичайно ж, стійки, які оснащені відмінною стійкістю до вібрації різного виду;
  4. Є ще досить цікавий компонент у цій схемі, це блок, який відповідає за автоматичну дію насосної станції.

Варто відзначити той факт, що на кожну станцію, без винятку, є гарантія два роки.

Тепер варто звернути трохи вашої уваги на блок, який відповідає за автоматичну дію насосної станції. Цей блок має вигляд навісної шафи. Усередині цієї навісної шафи є все, що потрібно для управління насосною станцією. У цей блок вбудовано так звану вентиляцію, яка має властивість провітрювати його зсередини. За допомогою цієї шафи ви зможете керувати цим пристроєм як вручну, так і автоматичним способом, підтримувати тиск, який вас найбільше влаштовує. Також цей блок має властивість сам, без втручання людини, включати резервний насос, але це відбувається лише в тому випадку, якщо основний насос вийшов з ладу.

Також цей пристрій убереже вас від усіляких аварій у мережі живлення, від усіляких перевантажень та згодом займання безпосереднього живлення. Також є захисна функція від перегріву насосів, як основного, так і резервних.

Доброго дня! Для миттєвого зв'язку напишіть нам у зручний для Вас месенджер