Сучасні насоси для зрошення

У назві "Насоси для зрошення" полягає призначення даних пристроїв - це насоси, що використовуються для подачі води під тиском в зрошувальну систему.

Ринок подібної техніки пропонує покупцям кілька різновидів електричних насосів та бензинові моделі. Більш популярними і затребуваними є електричні екземпляри, оскільки електрика значно дешевша за паливо, і труднощів із підключенням до мережі абсолютно не виникає.

Приводом електричних насосів для зрошення виступає електродвигун з потужністю, що виробляється в межах від 700 Вт до 2 кВт. Цього цілком достатньо для виконання покладених функцій.

Головним чином, необхідний водний тиск створюється за допомогою крильчатки, проте існують і альтернативні рішення. Так, популярними насосами для зрошення є механізми наступних типів:

  1. Вібраційні. Найдешевший варіант. Однак попит на подібні моделі незначний, оскільки вони мають невеликий термін експлуатації.
  2. Занурювальні. Використовуються для свердловини. Чудово зарекомендували себе у подачі води для домашньої та/або зрошувальної системи.
  3. Відцентрові. Насоси для зрошення з найкращими експлуатаційними характеристиками та тривалим ресурсом. Воду вони качають із наповненої ємності.
Компактна версія насосних станцій Irrimec
Бренд: Irrimec
Докладніше
Насосна станція Irrimec з глушником та звукопоглинанням
Бренд: Irrimec
Докладніше
Насосна станція Irrimec стандартна версія
Бренд: Irrimec
Докладніше
Насосна станція Irrimec для великих потоків
Бренд: Irrimec
Докладніше
Свердловинні електронасоси 4'' 4SR
Бренд: Pedrollo
Докладніше
Доброго дня! Для миттєвого зв'язку напишіть нам у зручний для Вас месенджер