Контакти

Ватерпампс - компанія, що динамічно розвивається, яка заснована в 2012 році, покликання якої є комплексне вирішення завдань, пов'язаних із системами водопостачання побутових та промислових об'єктів; іригаційних систем; систем опалення; відведення стічних вод та дренажу як у побутових, так і в промислових масштабах; водяного пожежогасіння.

Компанія Ватерпампс є офіційним представником заводів з виробництва насосного обладнання, дизельних насосних станцій, аераторів та міксерів для систем очищення стічних вод, систем автоматизації SEMPA (Туреччина), PENTAX (Італія), IRRIMEC (Італія), FIPS(Італія), S.C.M Tecnologie (Італія) , а також є офіційним дилером таких відомих марок насосного обладнання як Lowara (Італія), SPERONI (Італія), Pedrollo (Італія).

Наша компанія швидко розвивається. Ми активно працюємо над покращенням умов обслуговування клієнтів, збільшенням асортименту пропонованого обладнання, оптимізацією внутрішньої інфраструктури.

Наші переваги:

-Гнучка цінова політика;
-Широка номенклатура пропонованої продукції;
-Оперативність;
-Наявність партнерських угод та дилерських договорів з виробниками;
-Можливість здійснення передпоставок.

Специфіка роботи компанії спрямована на оптимізацію різноманітних технологічних процесів, впровадження енергоефективних рішень для збільшення економічної користі у різних проектах.

Коло замовників Ватерпампс охоплює будівельні компанії, фермерські господарства, підприємства добувної та переробної промисловості, ЖКГ, муніципальні водоканали та тепломережі, фармацевтичні та харчові виробництва, оздоровчі комплекси та лікарні, готелі та курортні будівлі.