НАШЕ ГОЛОВНЕ ПРАВИЛО

Максимально ефективно, з погляду економічної користі, вирішити поставлене завдання, зберігши при цьому якість та надійність поставленого обладнання.
Дивитись

Ми найкраще за інших

У нашій компанії є висококваліфікований персонал. Наші менеджери регулярно проходять тренінги та семінари на заводах-виробниках для того, щоб якісно здійснювати вибір обладнання.
Дізнатися більше

У нас великий вибір

Ми маємо великий вибір насосного обладнання, дизельних насосних станцій, аераторів та міксерів для систем очищення стічних вод, систем автоматизації від провідних світових виробників.
Докладніше
Irrimec_0
Lowara_0 Італія
Speroni_0 Технологічні інновації
FIPS_0
Pedrollo_0 -
Pentax_0
Sempa Турция

Последние добавления

Компактна версія насосних станцій Irrimec Irrimec_0
Насосна станція Irrimec з глушником та звукопоглинанням Irrimec_0
Насосна станція Irrimec стандартна версія Irrimec_0
Шлангобарабанна установка із насосною станцією Irrimec серії Master MDT12 MP Irrimec_0
Шлангобарабанна установка із насосною станцією Irrimec серії Master MM3 MP Irrimec_0
Шлангобарабанна установка з насосною станцією Irrimec серії Master MDT 8-2 MP INSO Irrimec_0
Сучасні насоси для зрошення
У назві "Насоси для зрошення" полягає призначення даних пристроїв - це насоси, що використовуються для подачі води під тиском в зрошувальну систему.
Подробнее
Дренчерна система пожежогасіння
В даний час найпоширенішими та найпопулярнішими системами пожежогасіння є високоефективні спринкерні та дренчерні автоматичні комплекси. Головною відмінністю зазначених систем виступає механізм зрошувача, який і визначає сферу застосування та об'єкти встановлення кожного з типів.
Подробнее
Насоси моноблочні відцентрові та консольно-моноблочні
Моноблочний насос є відцентровим насосом, корпус якого знаходиться в одному блоці з електродвигуном. Він засмоктує воду в осьовому напрямку, а випускає у радіальному.
Подробнее
Насосна станція водопостачання та пожежогасіння
Як правило, безліч людей сильно помиляються у розумінні насосної станції. Тому почнемо з визначення. Насосна станція є комплексом певного обладнання, яка є автоматизованою. Також цей комплекс має властивість підтримувати необхідний тиск води, її безпосередню температуру.
Подробнее
Промислові насоси
Немає такої промислової галузі, яка б не використовувала для організації своєї діяльності спеціальні промислові насоси. Кожна одиниця якого відрізняється певними параметрами та призначенням.
Подробнее
Мережеві насоси
Мережевий насос використовується для перекачування рідини. Вони призначені для роботи в теплових мережах та інших комунікаціях, де є необхідність перекачування чистої води або іншої рідини, що мають досить високу температуру (до 180 градусів). Насоси отримали таку назву не через свої конструктивні особливості, а через належність до якоїсь із систем трубопроводів (мереж).
Подробнее
Свердловинні насоси
Пропонуємо до уваги наших покупців максимально надійне насосне обладнання різного призначення. Ми маємо техніку для різних життєвих ситуацій. Сучасні свердловинні насоси, які мають назву глибинних, являють собою установки, які використовуються для ефективної подачі води з попередньо підготовлених свердловин різних параметрів глибини.
Подробнее
Наши постоянные клиенты
Когда качество имеет значение для нас и наших клиентов